O mnie

Moje magiczne moce:- pomagam polubić się na zdjęciach,- naładuję Ciebie pozytywną energią i dorzucę fajne kadry,- sprawiam, że masz super dzień i pamiątkę na lata!

Jestem Patii - rudowłosy fotograf przez dwa "ii" na końcu. Mieszkam w Warszawie i głównie tutaj działam fotograficznie, ale zdarza mi się ruszyć z aparatem w Polskę :) Fotografia to moja pasja, dzięki której mogę się z Wami spotykać na sesjach i zapisać Wasze emocje w kadrach, zostawiając tym samym pamiątkę na długie lata.

Kocham wspólne rozmowy i Wasze historie. Uwielbiam patrzeć jak z każdym kolejnym ujęciem otwieracie się coraz bardziej i zaczynacie czerpać z naszego wspólnego spotkania garściami.

Do każdego spotkania i wspólnego projektu podchodzę bardzo indywidualnie, a wszystko po to, by stworzyć dla Was najbardziej bezpieczne otoczenie, które jest adekwatne do Waszych potrzeb. Na sesję zdjęciową spotkam się z Wami w parku, lesie, na miejskim spacerze, albo w Waszym domu - gdzie czujecie się najlepiej.

Jakie kadry tworzę? Głównie naturalne i uczuciowe, czasem lekko pozowane.... Wszystko zależy od Was, rodzaju sesji i Waszych preferencji. Dla mnie najważniejsze jest, byście czuli się ze mną swobodnie i miło wspominali wspólny czas.

Prywatnie

  • Jestem związana z cudownym mężczyzną z Gór Skalistych, który zna mnie już przeszło 20 lat.... Za tą liczbą kryje się niesamowita historia... opowiem ją jak się spotkamy i będziecie jej ciekawi ;)
  • Bliżej mi do "team psy" - przez mój dom od najmłodszych lat przewinęło się bardzo dużo psów, szczególnie tych w potrzebie.
  • Jestem zodiakalnym Bykiem - cokolwiek to znaczy ;) Swojego stada bronię jak lwica - więc nie wiem czemu jestem Bykiem a nie Lwem ? Hmmmm.... Zastanawiające... :)
  • Rzadko jadam na mieście, bo mój Ukochany rewelacyjnie gotuje - przez to mało co w knajpach mi smakuje.
  • Mam oczy w mokrym miejscu i bardzo łatwo się wszystkim wzruszam.
  • Nie pozwalam się prowadzić w tańcu (hahahaha) dlatego, marzy mi się nauka tanga argentyńskiego.
  • Kocham podróże, górskie wędrówki i czarną kawę z sokiem malinowym.

Przewiń, aby przeczytać opinie