Kobieca sesja w wannie w podwarszawskim Śmietankowym Domu

Sesja kobieca w wannie – to sesja, o której myślałam już od dawna. Potrzebowałam tylko miejsca i osoby chętnej na takie kobiece zdjęcia

“Jedyna właściwa kolejność. Najpierw miłość do siebie. Później miłość do kogoś innego.”

Kobiecość i subtelność

Magdę spotkałam zupełnym przypadkiem… Teraz myślę, że nie ma w życiu przypadków. Tak miało po prostu być. Kilka lat później, widujemy się regularnie na sesje: rodzinne, kobiece, dla par. Rozumiemy się bez słów! Od klientki stała się cudowną bratnią duszą! W jej domu ściany są udekorowane zdjęciami mojego autorstwa. A mnie aż duma rozpiera – bo dla takich chwil warto żyć!

wanna w ogrodzie

Tym razem postawiłyśmy na sesję w wannie. To była sesja inna niż wszystkie, pełna subtelności i kobiecości. Tworzyłyśmy nieoczywiste kadry w nieoczywistym miejscu. Od początku wiedziałyśmy jaki efekt końcowy chcemy uzyskać – ma być niebanalnie!

Sesja w podwarszawskim śmietankowym ogrodzie

Zdjęcia odbyły się w Śmietankowym domu. To przepiękne miejsce stworzyła w swoim ogrodzie Sabina. Nie znajdziesz w jej aranżacjach rzeczy z sieciówek. Wszystko to Vintage wyszukane i upatrzone na pchlich targach. Łączy w całość rzeczy pozornie różne. Tworzy miejsce z duszą i klimatem. Tam po prostu chce się być. Zapominasz o całym świecie. Dostajesz kawę na “dzień dobry” i można szaleć ze zdjęciami.

Jeżeli chcesz więcej dowiedzieć się o sesjach kobiecych zapraszam na mojego bloga
A jeżeli zastanawiasz się nad spotkaniem ze mną i taką sesją koniecznie napisz.