Sesja pokoleniowa w Parku Ujazdowskim w Warszawie

Rodzinna sesja pokoleniowa marzyła mi się od dawna. Bardzo chciałam mieć przed swoim obiektywem fajną dojrzałą osobę… Dlatego uważajcie o czym marzycie, los tylko czeka na takie projekty :)

Sesja zdjęciowa z babcią w Parku Ujazdowskim

Marysia zgłosiła się do mnie z propozycją wykonania sesji ze swoją (uwaga!) 95-letnią babcią. To miał być jej prezent urodzinowy. Nie trzeba było mnie długo namawiać, szybko ustaliłyśmy szczegóły i dostosowałyśmy się z terminem do grafiku a raczej dobrego samopoczucia babci. Wspólnie spędziłyśmy czas, spacerując po Parku Ujazdowskim w Warszawie, który babcia Basia tak uwielbia i pamiętała jeszcze ze swoich młodzieńczych lat. To był wspaniały czas, rozmowy bez końca, anegdoty, śmiech a niekiedy i łzy wzruszenia. Ileż mądrości mogłam usłyszeć od tej otwartej ciepłej staruszki. Jedna z ważniejszych to “trzeba dbać o swoje ciało – bo nie wiadomo ile będzie nam służyć” :) Te dwie kobietki zawładnęły tego dnia moim sercem. To jak do siebie się odnosiły, jak celebrowały wspólny czas, jak dzieliły się pozytywnymi wspomnieniami ze mną, sprawił że ciepło robiło mi się na sercu z każdym kolejnym kadrem.

Album z ujęciami z sesji pokoleniowej jako piękna pamiątka na lata

Na koniec poza magicznym pudełkiem ze zdjęciami z tego dnia, powstał dodatkowo piękny zamszowy album z ujęciami z tego wspólnego spaceru. Dowiedziałam się również, że babcia Basia chwali się nim do wszystkich, którzy ją odwiedzają – to jest istny miód na moje serce :)

Droga Babciu Basiu, dziękuję za ten czas, za mądre rady i życzę Ci dużo zdrowia! Takich ludzi jak Ty – dojrzałych a nadal otwartych na drugiego człowieka, świat potrzebuje! Jeszcze tyle my młode pokolenia możemy się od Ciebie nauczyć!

A jak to jest u Was Kochani? Celebrujecie czas z seniorami swoich rodów? Pamiętajcie, by zapisywać takie wspomnienia, czas tak szybko ucieka…

Podoba Ci się taka sesja? Zarezerwuj termin.