Sesja wizerunkowa dla analizawymagan.pl

Sesja wizerunkowa, jako element budowania marki osobistej – jeżeli tworzysz i sprzedajesz własne produkty, prowadzisz bloga, budujesz własną firmę i markę osobistą, regularnie publikujesz w social mediach. Jeżeli chcesz dotrzeć do większego grona ze swoimi produktami, to profesjonalna sesja zdjęciowa jest jak “must have”.

Dobrze zaplanowana sesja biznesowa

Sesja wizerunkowa jaką stworzyłam we współpracy z Moniką z analizawymagan.pl – była jedną z lepiej zaplanowanych sesji jakie kiedykolwiek miałam przyjemność realizować. Kiedy spotykają się dwie kobiety z doświadczeniem w zarządzaniu projektami IT i analizą wymagań, to nie było możliwości, żeby to nie wyszło. Dwie kobiety, które działają zgodnie z planem i wiedzą czego chcą!

Sesja wizerunkowa w stylu lifestyle

Sesja biznesowa została zrealizowana w Studio Chmury w Warszawie, doskonale wiedziałyśmy jaki ma być efekt końcowy. Zależało nam na zdjęciach w stylu lifestyle, które pokażą naturalność i jednocześnie profesjonalizm Moniki. Wspólnie stworzyłyśmy fotografie wizerunkowe, które są wykorzystywane na stronie www i w social mediach. Naturalne zdjęcia sprawiają, że nasz wizerunek wzbudza pozytywne emocje, a dobrze poprowadzona sesja zdjęciowa sprawia, że jako fotografka mogę pokazać poprzez kadry przede wszystkim energię fotografowanej osoby, jej charyzmę i osobowość.

Naturalność w sesji biznesowej

Monika, mi zaufała a ja stworzyłam dla niej pozytywne środowisko, w którym czuła się swobodnie i bezpiecznie. Dzięki temu nie musiała nic udawać, a zdjęcia “same się robiły”. Była otwarta ma moje wskazówki a ja nie pozostawałam obojętna na jej pomysły. Należy pamiętać, że każda sesja zdjęciowa to praca i zaangażowanie po obu stronach. A profesjonalna sesja wizerunkowa przynosi realne korzyści biznesowe oraz wspiera budowanie marki i wizerunku osobistego.

Pozytywna atmosfera na sesji zdjęciowej w centrum Warszawy

Dla mnie w fotografii ważna jest szczerość, emocje, pokazanie wyjątkowych cech fotografowanej osoby i jej mocne strony. Duży nacisk kładę, by podczas sesji stworzyć atmosferę pełną pozytywnej energii. Wykorzystuje swoje magiczne moce, by na koniec dać Wam coś więcej niż tylko zdjęcia biznesowe

Dlatego nie zastanawiaj się czy warto, napisz a wspólnie stworzymy fajny projekt fotograficzny